Hakkımızda

Türkiye'nin En Güçlü Araç Kiralama Hizmetini Veriyoruz

Biz Kimiz

Ekran Resmi 2017-12-06 09.47.32
Hakkımızda
ARAC BORSASI, 10 yıllık deneyimi, konusunda uzman çalışan kadrosu ve yatırım danışmanlarınızın desteği ile sizlere yılın en karlı yatırımını sunmaktadır. Türkiye’de operasyonel filo kiralama sektörü ile risksiz, faizsiz ve yüksek kazancı hedefleyen yatırımcıları buluşturan çözüm ortaklığı projesidir. ​ Yani kısacası sizinle, kurumsal şirketler arasındaki bağı sağlayan bir yatırım şirketidir.
Ekran Resmi 2017-12-06 09.54.49
Misyonumuz

Etkinliğimiz, çevikliğimiz ve örgütsel verimliliğimizle müşterilerimize, hissedarlarımıza, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmaktır. Bununla birlikte Türkiye’de operasyonel filo kiralama sektörü ile yüksek, faizsiz ve güvenli yatırımı hedefleyen yatırımcıları buluşturan leasing şirketi olmaktır.

m
Vizyonumuz

Türkiye’nin en büyük ve en çok kazandıran Araba Filosunu kurmaktır.

Neler Yapıyoruz ?

Etkin ekip çalışmasına ve açık iletişime inanırız. Bunlardan ödün vermeyiz. Katı hiyerarşiye karşıyız. Genel Müdür’den en alt kademedeki personelimize ve ilişkide bulunduğumuz tüm kuruluşlara kadar vizyonumuza ulaşmak için, tek vücut halinde çalışırız. Etkin ekip çalışmasını artan bir işbirliğiyle, karşılıklı güven ve saygı içinde sürdürürüz.

m

Kurumsal Referanslarımız

Araç İhtiyaçlarını Karşıladığımız Kurumsal İştiraklarımız